Chociaż technologia znacznie się rozwinęła, a smartfony firmy Apple są bardziej wytrzymałe niż kiedykolwiek, trudno jest uniknąć rozbicia, pęknięcia ekranu lub innych uszkodzeń. Zużycie, pogoda lub wypadki to jedne z najczęstszych przyczyn problemów z telefonem iPhone. Jednak czy telefon marki Apple musi trafić do autoryzowanego serwisu, gdy chcesz go naprawić? Jak się okazuje, nie zawsze jest to opłacalne.

Odzyskaj pełną funkcjonalność swojego urządzenia

Jeśli Twój produkt Apple potrzebuje pomocy technicznej, nie trzeba korzystać z drogich serwisów autoryzowanych firmy Apple. Z łatwością można umówić się na spotkanie i szybko usunąć usterki w serwisie iMaster w Warszawie.

Nieautoryzowany serwis oferuje naprawę iPhone’a w niskich cenach i gwarantują krótki czas oczekiwania. Firma iMaster ma wieloletnie doświadczenie w naprawie popularnych smartfonów Apple, więc masz pewność, że nic nie jest pozostawione przypadkowi.

Serwisy zajmują się naprawami usterek wszelakich. Niektóre z najczęstszych napraw, które przeprowadzają, obejmują:

  • wymianę ekranu,
  • wymianę baterii,
  • wymianę tylnej obudowy,
  • wymianę złącza ładowarki,
  • wymianę przycisku głośności,
  • wymianę mikrofonu.

Niezależnie od tego, czy uszkodzenie wpływa na funkcjonalność, czy nie, zawsze zaleca się telefon naprawić. Często jest tylko kwestią czasu, zanim pęknięcia na ekranie staną się wystarczająco głębokie, aby wpłynąć na funkcję dotykową.

Naprawa iPhone’a po upływie gwarancji

Naprawa iPhone’a nie musi być ani droga, ani czasochłonna. Niezależnie od tego, czy Twój iPhone wymaga wymiany ekranu, wymiany tylnej szyby, czy zupełnie innej naprawy, nieautoryzowany serwis naprawy iMaster jest gotowy zapewnić najlepszą obsługę.

Bo czas to pieniądz…

Wiatr, pogoda, zużycie i wypadki to tylko niektóre czynniki, które mogą uszkodzić smartfona. Jeśli pilnie potrzebujesz naprawy iPhone’a, nieautoryzowany serwis często szybciej zajmie się Twoim urządzeniem niż oficjalny serwis Apple. Naprawy usterek przebiegają często na poczekaniu. Doświadczeni pracownicy serwisu iPhone iMaster na Ursynowie mają w gotowości urządzenia naprawcze i części zamienne, bo wiedzą, jak trudno w dzisiejszych czasach funkcjonować bez telefonu.

Taniej i szybciej

Jeśli chodzi o naprawę, Apple to niemal manufaktura sama w sobie – obowiązują ścisłe zasady wyboru warsztatu i części zamiennych, a to utrudnia i bardzo wydłuża cały proces naprawy. Nieautoryzowany serwis iPhone’a jest zatem doskonałą alternatywą dla drogich i ograniczonych usług Apple, a Ty możesz być pewien, że otrzymasz wysoką jakość, szybką obsługę i pozytywne doświadczenie.

Czy masz trudności z utrzymaniem budżetu? Więc nie jesteś jedyny. W zdecydowanej większości gospodarstw domowych w Polsce nastały czasy oszczędzania. Przez rosnące ceny towarów i energii, szalejącą inflację czy brak podwyżek pensji, plan zakupu nowego iPhone’a mógł zostać tymczasowo odłożony. Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu. Jeśli masz telefon, który nie działa już idealnie, opłacalna jest jego starego – na przykład w serwisie pogwarancyjnym iPhone.

Zrób przysługę środowisku

Dziś zrównoważony rozwój jest tematem, który jest na ustach prawie wszystkich – a debata dotarła również do branży telefonicznej. Żyjemy w czasach, w których naszym instynktem jest zwykle kupowanie nowego, gdy coś się zepsuje. Po co męczyć się z naprawą, skoro możemy to po prostu kupić?

Niestety, kupowanie nowych telefonów nie sprzyja środowisku. Jeśli naprawisz swój uszkodzony smartfon, przyczynisz się do mniejszego obciążenia środowiska odpadami elektronicznymi. Warto naprawić uszkodzony telefon, dlatego zapraszamy do iMaster na rzetelny serwis pogwarancyjny iPhone.