MacBook, Mac mini

Naprawiamy i modernizujemy wszystkie modele komputerów MacBook i Mac mini. Duże doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz bogaty asortyment części zamiennych pozwalają nam na rzetelną i szybką naprawę powierzonych nam komputerów.

W zakres wykonywanych przez nas prac wchodzą:

 • Wymiana matrycy
 • Wymiana szyby matrycy
 • Wymiana obudowy
 • Wymiana klawiatury
 • Wymiana „top case” (obudowy górnej wraz z klawiaturą)
 • Wymiana baterii
 • Wymiana dysku twardego
 • Wymiana wentylatora i czyszczenie układu chłodzenia
 • Rozszerzenie pamięci RAM
 • Instalacja systemu operacyjnego
W celu dokładnej wyceny naprawy Państwa komputera, prosimy o przygotowanie informacji o:
 • modelu (znajdziecie go na tabliczce znamionowej pod notebookiem lub na tylnej ścianie iMac’a) składającego się z litery „A” i 4 cyfr oraz roku produkcji

lub

 • numeru seryjnego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Zapewniamy szybką pomoc oraz profesjonalny i rzetelny serwis posiadaczom komputerów Mac. Nie warto zdawać się na przypadek i oddawać tak wartościowego sprzętu do niesprawdzonego serwisu. Nasz Mac serwis w Warszawie gwarantuje najwyższej jakości usługi i naprawę w konkurencyjnych cenach. Poradzimy sobie z każdą usterką i awarią Państwa komputera.

Serwis Mac Warszawa

Komputer, tuż obok smartfona, jest jednym z ważniejszych urządzeń codziennego użytku. Dzieje się tak, ponieważ laptop często stanowi niezbędne narzędzie pracy. Poza tym umożliwia także swobodną edukację, a w wolnym od obowiązków czasie pozwala na chłonięcie treści typowo rozrywkowych. Gdy sprzęt odmawia posłuszeństwa, wiele osób załamuje ręce. Mając na uwadze, jak kluczowym sprzętem jest komputer, firma Master zajmuje się kompleksowym serwisowaniem MacBooków w Warszawie – flagowych sprzętów renomowanej na rynku firmy Apple.

Komputery Apple, jakie naprawiamy, należą do jednych z najbardziej innowacyjnych i jednocześnie designerskich rozwiązań technologicznych na rynku. Serwisowane MacBooki cechują się dużą funkcjonalnością, umożliwiając realizowanie prostych zadań biurowych, kończąc na montażu filmów czy tworzeniu grafik. Mimo wysokiej jakości komputerów Apple, urządzenia dotykają usterki, wymuszające na użytkownikach naprawę. Wówczas serwis Maców w Warszawie warto zlecić naszej profesjonalnej firmie, działającej na rynku od 1992 roku.

Serwis komputerów Apple

Katalog usług serwisu Mac w Warszawie jest bardzo szeroki. Naprawa Mac obejmuje takie aspekty jak m.in. wymiana matrycy, szyby matrycy, obudowy, klawiatury, „top case”, baterii, dysku twardego, wentylatora; czyszczenie układu chłodzenia, rozszerzanie pamięci RAM, instalacja systemu operacyjnego. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza merytoryczna fachowców, pracujących w serwisie MacBooków w Warszawie, sprawia, iż możemy zagwarantować kontrahentom szybkie i sprawne określenie przyczyny awarii, a następnie dokładną reperację.

Naprawiamy i modernizujemy wszystkie modele MacBook, Mac Pro i Mac Mini firmy Apple. Podczas serwisowania komputerów Mac wykorzystujemy tylko oryginalne części lub wysokiej jakości, fabrycznie nowe elementy zamienne. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego koszt serwisowania komputerów Apple jest bardzo atrakcyjny i zoptymalizowany.

Serwis Mac Warszawa

Osoby, które chcą zlecić naprawę swojego Maca w Warszawie, proszone są o przygotowanie informacji dotyczącej modelu laptopa lub numeru seryjnego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, a także kontaktu, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania o usługę serwisową komputerów Apple. Gwarantujemy profesjonalizm, rzetelność, terminowość, szybki czas naprawy Mac w Warszawie, niskie ceny, wartościowe części wymienne oraz wysoką jakość obsługi. Pozostajemy do Państwa dyspozycji!