iPad

iPad
iPad Pro
iPad Air
iPad Mini

Podane ceny są cenami brutto. Na wykonaną usługę wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Wszystkie części użyte do naprawy są częściami ORYGINALNYMI lub bardzo wysokiej jakości zamiennikami i są fabrycznie nowe. Nie używamy części z demontażu.Po wycenie klient jest informowany o koszcie naprawy i ma 14 dni na podjęcie decyzji czy decyduje się na naprawę.

Jeśli klient zrezygnuje z naprawy, iPad następnego dnia roboczego jest do odbioru.

O fakcie zakończenia naprawy i sprawdzeniu poprawnego działania telefonu klient jest informowany pocztą elektroniczną i telefonicznie.

Sprzęt nie odebrany z serwisu w przeciągu 1 roku od chwili powiadomienia o zakończeniu naprawy przechodzi na własność serwisu i jest oddawany do utylizacji.

Części wymienione są zwracane klientowi.

Serwis iPad Warszawa

Firma Master, serwisująca m.in. iPady w Warszawie, pojawiła się na rynku w 1992 roku i od tamtej pory zgromadziła szerokie grono zadowolonych ze świadczeń klientów. W katalogu usług, jakie oferujemy, znajduje się naprawa telefonów, komputerów i właśnie tabletów, iPadów, renomowanej i cenionej przez wielu użytkowników marki Apple. Kiedy zmagają się Państwo z usterką iPada, warto zlecić jego naprawę w naszym punkcie, zlokalizowanym na warszawskim Ursynowie.

W serwisie iPad w Warszawie, opierając się na zdobywanym przez wiele lat doświadczeniu, a także bogatej wiedzy merytorycznej i technicznej, będziemy mogli ustalić przyczynę awarii oraz wdrożyć odpowiedni plan działania, pozwalający przywrócić naprawianego iPada do pełnej sprawności. Działamy kompleksowo i na różnych płaszczyznach. Usługa serwisowania iPada w Warszawie przebiega sprawnie, dzięki czemu kontrahenci z sektora prywatnego i biznesowego mogą odebrać naprawionego iPada tak szybko, jak to możliwe.

Naprawa iPad Warszawa

Specjaliści, tworzący serwis iPad w Warszawie, zajmują się wymianą zbitych szybek, niesprawnych baterii oraz uszkodzonych złączy ładowania w urządzeniach firmy Apple. Są to najczęściej zgłaszane usterki, ale nie jedyne, dlatego ofertę serwisową iPadów w Warszawie poszerzyliśmy również o wiele innych świadczeń. W katalogu usług znajduje się naprawa iPadów po zalaniu, wymiana niedziałających wyświetlaczy i matryc, zniszczonych na skutek uszkodzeń mechanicznych, a także naprawa anteny WiFi, bluetooth, GSM, GPS i innych elementów.

Serwis urządzeń obejmuje naprawę iPadów 2, 3, 3G, 4, Pro, Air i Mini. Eliminowaniem wszelkich usterek iPadów w warszawskim serwisie zajmuje się zespół doświadczonych, wykwalifikowanych fachowców, doskonale znających urządzenia firmy Apple, ich specyfikę i funkcjonalność, za sprawą czego wykrycie przyczyny usterki i jej usunięcie nie zajmuje wiele czasu. Naprawiając iPady w Warszawie wykorzystujemy tylko oryginalne części lub bardzo wysokiej jakości fabrycznie nowe zamienniki, co przekłada się na skuteczność serwisu.

Naprawa iPad Warszawa Ursynów

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz serwis iPadów w Warszawie? Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny, indywidualny i rzeczowy, dokładnie objaśniając klientom przebieg naprawy iPadów mini, 3 i innych modeli, a także tworząc atrakcyjny, zoptymalizowany kosztorys świadczenia. Niska cena, szybkość i dokładność to określenia, które opisują firmę Master – serwis iPad w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły naprawy iPada na Ursynowie w Warszawie.