iPad

Podane ceny są cenami brutto. Na wykonaną usługę wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Wszystkie części użyte do naprawy są częściami ORYGINALNYMI lub bardzo wysokiej jakości zamiennikami i są fabrycznie nowe. Nie używamy części z demontażu.Po wycenie klient jest informowany o koszcie naprawy i ma 14 dni na podjęcie decyzji czy decyduje się na naprawę.

Jeśli klient zrezygnuje z naprawy, iPad następnego dnia roboczego jest do odbioru.

O fakcie zakończenia naprawy i sprawdzeniu poprawnego działania telefonu klient jest informowany pocztą elektroniczną i telefonicznie.

Sprzęt nie odebrany z serwisu w przeciągu 1 roku od chwili powiadomienia o zakończeniu naprawy przechodzi na własność serwisu i jest oddawany do utylizacji.

Części wymienione są zwracane klientowi.

Serwis iPad Warszawa

Firma Master, serwisująca m.in. iPady w Warszawie, pojawiła się na rynku w 1992 roku i od tamtej pory zgromadziła szerokie grono zadowolonych ze świadczeń klientów. W katalogu usług, jakie oferujemy, znajduje się naprawa telefonów, komputerów i właśnie tabletów, iPadów, renomowanej i cenionej przez wielu użytkowników marki Apple. Kiedy zmagają się Państwo z usterką iPada, warto zlecić jego naprawę w naszym punkcie, zlokalizowanym na warszawskim Ursynowie.

W serwisie iPad w Warszawie, opierając się na zdobywanym przez wiele lat doświadczeniu, a także bogatej wiedzy merytorycznej i technicznej, będziemy mogli ustalić przyczynę awarii oraz wdrożyć odpowiedni plan działania, pozwalający przywrócić naprawianego iPada do pełnej sprawności. Działamy kompleksowo i na różnych płaszczyznach. Usługa serwisowania iPada w Warszawie przebiega sprawnie, dzięki czemu kontrahenci z sektora prywatnego i biznesowego mogą odebrać naprawionego iPada tak szybko, jak to możliwe.

Naprawa iPad Warszawa

Specjaliści, tworzący serwis iPad w Warszawie, zajmują się wymianą zbitych szybek, niesprawnych baterii oraz uszkodzonych złączy ładowania w urządzeniach firmy Apple. Są to najczęściej zgłaszane usterki, ale nie jedyne, dlatego ofertę serwisową iPadów w Warszawie poszerzyliśmy również o wiele innych świadczeń. W katalogu usług znajduje się naprawa iPadów po zalaniu, wymiana niedziałających wyświetlaczy i matryc, zniszczonych na skutek uszkodzeń mechanicznych, a także naprawa anteny WiFi, bluetooth, GSM, GPS i innych elementów.

Serwis urządzeń obejmuje naprawę iPadów 2, 3, 3G, 4, Pro, Air i Mini. Eliminowaniem wszelkich usterek iPadów w warszawskim serwisie zajmuje się zespół doświadczonych, wykwalifikowanych fachowców, doskonale znających urządzenia firmy Apple, ich specyfikę i funkcjonalność, za sprawą czego wykrycie przyczyny usterki i jej usunięcie nie zajmuje wiele czasu. Naprawiając iPady w Warszawie wykorzystujemy tylko oryginalne części lub bardzo wysokiej jakości fabrycznie nowe zamienniki, co przekłada się na skuteczność serwisu.

Naprawa iPad Warszawa Ursynów

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz serwis iPadów w Warszawie? Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny, indywidualny i rzeczowy, dokładnie objaśniając klientom przebieg naprawy iPadów mini, 3 i innych modeli, a także tworząc atrakcyjny, zoptymalizowany kosztorys świadczenia. Niska cena, szybkość i dokładność to określenia, które opisują firmę Master – serwis iPad w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły naprawy iPada na Ursynowie w Warszawie.