iPhone

Podane ceny są cenami brutto. Na wykonaną usługę wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Większość napraw wykonujemy „od ręki” (do 1 godziny). Wszystkie części użyte do naprawy są częściami ORYGINALNYMI lub bardzo wysokiej jakości zamiennikami i są fabrycznie nowe. Nie używamy części z demontażu. Po wycenie, klient jest informowany o koszcie naprawy i ma 14 dni na podjęcie decyzji czy decyduje się na naprawę.

Jeśli klient zrezygnuje z naprawy, telefon następnego dnia roboczego jest do odbioru.

O fakcie zakończenia naprawy i sprawdzeniu poprawnego działania telefonu, klient jest informowany pocztą elektroniczną i telefonicznie.

Sprzęt nie odebrany z serwisu w przeciągu 1 roku od chwili powiadomienia o zakończeniu naprawy przechodzi na własność serwisu i jest oddawany do utylizacji.

Części wymienione są zwracane klientowi.

Serwis iPhone Warszawa

Poszukujesz serwisu iPhone w Warszawie? Oferta naszej firmy na pewno spełni Twoje oczekiwania. Stawiamy na oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Nasi serwisanci to doświadczone osoby, które na co dzień interesują się wszelkimi nowościami technologicznymi, zwłaszcza związanymi z marką Apple. Z tego względu oferujemy usługi oraz produkty, po które chętnie sięgają nawet najbardziej wymagający klienci biznesowi.

Zastanawiasz się, ile będzie Cię kosztować naprawa? W serwisie pogwarancyjnym iPhone’a możesz mieć pewność przejrzystego cennika i braku ukrytych kosztów.

Jakie usługi świadczy serwis iPhone w Warszawie?

11 Pro Max, 11 Pro, XS, 8 Plus i wiele innych modeli iPhone’ów nie mają przed nami tajemnic. W naszym serwisie naprawiamy wszystkie warianty telefonów marki Apple, niezależnie od rodzaju uszkodzenia. Przed przyjęciem do naprawy omawiamy z klientami jej szczegóły. Ponadto serwis iPhone Ursynów na każdą naprawę wystawia gwarancję. Wymieniamy baterie, wyświetlacze, kamerę tylną i przednią oraz naprawiamy oprogramowanie. Szeroki zakres usług to pewność, że nie odeślemy Cię z zepsutym urządzeniem w inne miejsce.

Dlaczego warto wybrać usługi serwisu Master?

Nasz serwis iPhone w Warszawie to sprawdzona, ciesząca się pozytywnymi opiniami klientów firma. Istniejemy na rynku od 1992 roku i od tego momentu cieszymy się z kolejnych rekomendacji, które stale poszerzają grono naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że rzetelne podejście, skuteczność, profesjonalizm i atrakcyjny cennik spełnią Twoje oczekiwania.

Każdą zleconą nam usługę świadczymy najszybciej, jak jest to możliwe. Naszą ofertę kierujemy zarówno do prywatnych osób, jak i klientów komercyjnych. Doskonale wiemy, jak ważne jest w dzisiejszych czasach posiadanie sprawnego telefonu i komputera. Z tego względu działamy sprawnie i szybko, a jednocześnie skutecznie i profesjonalnie – zgodnie z branżowymi standardami.

Naprawy iPhone i sprzedaż akcesoriów

W serwisie Master oferujemy nie tylko naprawy iPhone’ów. Jesteśmy także punktem sprzedaży akcesoriów do iPhone’ów, iPadów i Maców. Przygotowaliśmy obudowy, szyby ochronne, kable i przejściówki. Nasza oferta to również ładowarki i zasilacze. Mamy w sprzedaży słuchawki Apple, Monster i Hoco.

Potrzebna Ci naprawa iPhone’a w Warszawie? Twój iPhone został zalany, a może ma zbitą szybkę? Master to firma, której usługi pozwolą Ci znowu cieszyć się sprawnym urządzeniem! Masz pytania? Chcesz porozmawiać w swojej sprawie? Zadzwoń lub napisz do nas! Już teraz zarezerwuj termin wizyty lub wyślij zgłoszenie – porozmawiaj z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości!