Niesprawny Apple iPhone to coś, czego zdecydowanie wolelibyśmy uniknąć. Jedyny taki smartfon, najlepszy gadżet w formie okienka na świat, kiedy przestaje działać, to po prostu zostajemy na lodzie. Każdy iPhone z pewnością jest oczkiem w głowie użytkownika. Dzięki niemu rozmawiamy, komunikujemy się ze światem, przeglądamy media społecznościowe, fotografujemy, bawimy się. Niestety, jak każde nowoczesne urządzenie może zawieść, albo czasem my mamy pecha i uszkodzimy ekran. Co wtedy robić i gdzie zgłosić się po pomoc?

Uszkodzony wyświetlacz w iPhone – kiedy konieczna naprawa?

Kiedy na ekranie smartfona nic nie widać, a aplikacje działają w tle, to prawdopodobnie cały wyświetlacz jest uszkodzony i potrzebna jest wymiana całego podzespołu. Dla pewności zalecamy jeszcze zresetować telefon, żeby wykluczyć problem systemowy. Uszkodzenie ekranu może objawiać się także plamami, pasami, liniami, albo niedziałającym dotykiem.

Podsumowując, kiedy iPhone ma uszkodzony cały ekran, konieczna jest jego wymiana, a my możemy zaobserwować któryś z następujących objawów:

– nie działa warstwa dotykowa (ekran nie reaguje na dotyk),

– nie wyświetla się pełny obraz na całej powierzchni,

– wyświetlacz ma defekty w postaci plamek, przebarwień, pasków itp.

iPhone z uszkodzonym ekranem – samodzielna naprawa, czy profesjonalny serwis?

Osobom niedoświadczonym zdecydowanie odradzamy próby samodzielnej naprawy, czy wymiany uszkodzonego ekranu. W większości modelów iPhone proces ten wymaga odpowiednich narzędzi, wiedzy i szczególnych umiejętności. Już samo otworzenie urządzenia i szczelne zamknięcie po wszystkim może być nie lada wyzwaniem. Samodzielnie uszkodzić można też nowy wyświetlacz albo cały telefon. Nie polecamy też wymiany na tanie, wątpliwej jakości zamienniki oryginalnych części. Dlatego radzimy, aby z uszkodzonym ekranem w iPhone zgłosić się do profesjonalnego serwisu.

Gdzie naprawić uszkodzony ekran w iPhone?

Najlepszym wyjściem jest zwrócenie się do serwisu wyspecjalizowanego w produktach Apple – imaster.com.pl. Naprawiamy wszystkie modele producenta – wystarczy je do nas dostarczyć i wszystkim się zajmiemy.

Serwisowaniem sprzętu Apple zajmujemy się od 12 lat, kiedy w Polsce pojawiły się pierwsze mobilne urządzeń tej marki. Każdą naprawę traktujemy indywidualnie i ze zrozumieniem, staramy się ją przeprowadzić jak najszybciej, bo wiemy, jak kłopotliwy obecnie jest brak telefonu. Po diagnozie i wycenie informujemy o koszcie naprawy i dajemy klientowi 14 dni na podjęcie decyzji.

Poza wymianą uszkodzonych wyświetlaczy zajmujemy się kompleksowo naprawą wszystkich usterek w każdym urządzeniu Apple. Dysponujemy oryginalnym częściami i najwyższej jakości zamiennikami. Udzielamy gwarancji na przeprowadzone naprawy, służymy fachowym doradztwem i pomocą. Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem iPhone w Warszawie.